//, 'js/analytics.js' //

Zásahová služba

Zásahová služba vykonává zajištění objektu. V případě monitorování poplachové zprávy je důležité zajistit adekvátní reakci. Ihned po monitorování poplachové zprávy je k objektu vyslána zásahová služba. Pokud se nepodaří ověření monitorovaného poplachu po telefonu, dojíždí k objektu a provádí jeho kontrolu.

Profesionálně připravená zásahová služba je schopna řešit operativně jakoukoliv situaci. Její činnost vychází z profesionálního výcviku, znalosti místní situace, vlastních zkušeností a praxe.

Zásahová služba plní i další úkony spojené s ostrahou objektů. Na základě požadavků zákazníka provádí například preventivní kontroly objektů. Správně nastavená činnost tohoto typu má velký význam pro bezpečnostní prevenci ostrahy objektů. Zásahová služba je přímo řízena operátorem PCO.

Důležitou součástí zásahu je profesionální vybavení. Dnes je pracovník zásahu vybaven svítilnou, lokalizací GPS, vysílačkou, osobní zbraní, ale také fotoaparátem či zdravotnickým balíčkem první pomoci.  Vozidlo zásahu je vybaveno dalším nezbytným vybavením. Od hasicího přístroje, dopravních kuželů až po lano či záznamovou techniku. Zásahová služba je vždy připravena vyjet k Vašemu objektu.

 

 1. operátor PCO dostane poplachový signál v monitorovacím centru
   
 2. operátor volá kontaktní osoby, zda-li nešlo o chybu
   
 3. v případě, že kontaktní osoba potvrdí, že šlo o chybu, situace je uzavřena jako vyřešená
   
 4. v případě, že zákazník potvrdí, že se v objektu nenachází a objekt je uzamčen, operátor vysílá zásahovou jednotku (tento krok realizuje v případě, že si zákazník službu zásahu objednal)
   
 5. operátor PCO dává instrukce zásahové jednotce pro zásah
   
 6. zásahová jednotka zkontroluje objekt dle instrukcí operátora PCO (dle uzavřené smlouvy)
   
 7. zjistí-li napadení objektu, dostřeží objekt a kontaktuje Policí České republiky

 

Bauhaus T- Mobile Hornbach ArcelorMittal
Potřebujete poradit?

Potřebujet poradit s výběrem vhodného produktu nebo služby? Zanechte nám Vaše kontaktní údaje, stručně popište svůj dotaz a my Vám s výběrem rádi pomůžeme.