//, 'js/analytics.js' //

Montáže

Naše společnost vykonává montáže:

  

 • instalace a servis profesionálních zabezpečovacích zařízení pro velké firemní objekty,
   
 • instalace a servis kamerových systémů CCTV,
   
 • instalace a servis malých zabezpečovacích zařízení do domů, bytů a chat,
   
 • instalace a servis vysílačů v případech, kdy zákazník přejde k naší společnosti s vlastním zabezpečovacím zařízením,
   
 • instalaci a aktivaci  řešení pro monitoring osob, dětí, zvířat.
   

 • instalaci a servis satelitních zabezpečovacích a vyhledávacích systémů do všech druhů vozidel,
   
 • instalaci a servis monitorovacích systémů pro správu vozového parku,
   
 • instalaci a servis systémů pro měření PHM a zpracování informací z CAN,
   
 • instalaci a servis satelitních systémů do plavidel a dalších nestandardních provozů,
     
 • individuální řešení dle přání klienta.

   

Montáže zabezpečovacích a kamerových systémů

Základem každého profesionálního zabezpečovacího systému je vždy kvalitní a odborná montáž. Důležité je správné rozmístění jednotlivých prvků systému (ústředna, ovládání, sirény) a následně správné rozmístění jednotlivých detektorů či kamer. Rozmístění  je důležité pro správnou funkčnost celého systému.  Následuje fyzické provedení uchycení jednotlivých prvků. Všechny prvky bezpečnostních systémů mají své pevně dané postupy montáže tak, aby byla zajištěna jejich plnohodnotná funkčnost. Pokud nejsou tyto postupy dodrženy, dochází k problémům se špatnou detekcí, nekvalitním obrazem i se samotnou bezpečností. Funkce nastavení systému se dnes již provádějí přímo z počítače na místě. Programování profesionáních rozsáhlých bezpečnostních systémů je složitý proces, který vyžaduje odborné znalosti a zkušenosti.

Montáže samoinstalačních bezpečnostních systémů

Dnes je možné zakoupit předem připravený bezpečnostní set, určený pro samo-instalaci. Tato zařízení dostanete i v naší společnosti. Při montáži takovéhoto systému je vždy nutné pečlivě prostudovat návod a přesně se řídit pokyny v návodu. Společnost Europatron má zřízenou poradenskou telefonní linku, na které je možné montáž konzultovat s profesionálem. Personál těchto linek je připraven Vám pomoci se zdárnou instalací celého zařízení.

Vyvarujte se koupě těchto setů u firem, které tyto linky nemají. Dokonce i profesionální montážní společnosti využívají asistenční linky, které mají zřízené především výrobci zabezpečovacích systémů.

 

Bauhaus T- Mobile Hornbach ArcelorMittal
Potřebujete poradit?

Potřebujet poradit s výběrem vhodného produktu nebo služby? Zanechte nám Vaše kontaktní údaje, stručně popište svůj dotaz a my Vám s výběrem rádi pomůžeme.