Zabezpečení bytu

Byt - pro menší byt postačí základní set. Na vchodové dveře umístíte magnetický kontakt, do největšího prostoru v bytě umístíte detektor pohybu.

Větší byt - pokud je Váš byt větší, případně umístěn v přízemí, doporučujeme rozšíření setu o další detektory. Nejvhodnější jsou prostorové pohybové detektory PIR. Počet detektorů pro standardní 3+1 cca 3x PIR (pohybový detektor)+1xMG (magnetický kontakt

Doplnění zabezpečení

Velice vhodné je umístění kouřového detektoru. Ochrana před požárem je sice opomíjena, ale i kuchyňská utěrka která při vaření spadne na plotýnku vařiče Vám může způsobit obrovské škody. Pokud ale máte tento detektor, jste ihned informováni, o nebezpečí.

To samé platí pro umístění detektoru plynů. Pokud plyn uniká, vzniká obrovské nebezpeči s fatálními následky. Pokud ale máte tento detektor, jste na něj okamžitě upozorněni.

Ovládání systému

Pro snadné ovládání systému je možné vybavit každého člena domácnosti dálkovým ovládáním. Ovládání je tak sndné a zvládnou ho i Vaše děti.

 

Základní zabezpečovací set

Rozšíření základního setu:

Pohybové detektory PIR

Magnetické Kontakty MG

Požární detektor FIR

Plynový detektor GAS

Dálkové ovládací klíčenky

 

 

Bauhaus T- Mobile Hornbach ArcelorMittal
Potřebujete poradit?

Potřebujet poradit s výběrem vhodného produktu nebo služby? Zanechte nám Vaše kontaktní údaje, stručně popište svůj dotaz a my Vám s výběrem rádi pomůžeme.