//, 'js/analytics.js' //
Bauhaus

Bauhaus

Se společností Bauhaus k.s. navázala obchodní spolupráci naše společnost Europatron s.r.o. v oblasti dodávky komplexních zabezpečovacích zařízení a CCTV.

Do sítě hobby marketů BAUHAUS v České Republice exkluzívně dodává revoluční zabezpečovací zařízení ELITE PATRON, které svou vyspělostí funkcí konkuruje i náročnějším zabezpečovacím systémům.

Sodexo

Sodexo

Partnerem společnosti SODEXO jsme se stali v červenci 2012, kdy naše společnost začala přijímat Dárkový PASS od svých zákazníků. Zaměstnanci všech společností v ČR tak můžou využívat tyto poukázky k nákupu našich produktů. 

T- Mobile

T- Mobile

V září 2012 se naše společnost stala Partnerem společnosti T-Mobile. Nabízí tak partnerské služby pod záštitou T-Mobile v oblasti komerční bezpečnosti, a to jak budov a areálů, tak vozidel.

Kromě partnerského programu spolupracujeme se společností T-Mobile v oblasti GSM tarifů pro naše zákazníky, kteří využívají našich služeb profesionálního monitoringu objektů. 

Hornbach

Hornbach

Se společností HORNBACH BAUMARKT CS, spol. s.r.o. navázala obchodní spolupráci naše společnost Europatron s.r.o. v oblasti dodávky komplexních zabezpečovacích zařízení.

Do sítě hobby marketů HORNBACH v České Republice i na Slovensku exkluzívně dodává revoluční zabezpečovací zařízení MATRIX PATRON, které svou vyspělostí funkcí konkuruje i náročnějším zabezpečovacím systémům.

Cenově se však díky zvláštní edici dostává na velmi nízkou akční cenu a oslovuje tak široké spektrum spotřebitelů od domácností přes živnostníky až po firmy.

Spolu s profesionální službou monitoringu (PCO) tak vzniká první projekt svého druhu na skutečně levné a přitom komplexní zajištění bezpečí klientů v bytech, domech, chatách, provozovnách a jiných prostorech.

ArcelorMittal

ArcelorMittal

Bezpečnostní služby poskytujeme již od 1.1.2010 i pro jednu z největších společností na českém trhu, ArcelorMittal Ostrava a.s., která má přes 15 tisíc zaměstnanců.

Naše společnost poskytuje zabezpečovací techniku a systémy prostřednictvím své dceřiné společnosti Fenix International a.s., která zajišťuje kompletní fyzickou ostrahu celého areálu.

Dle pana Ing. Jiřího Michálka, MBA oceňují „zejména profesionální přístup zaměstnanců a pružné plnění požadavků.“ Ostraha areálu společnosti ArcelorMittal Ostrava a.s. je chloubou naší společnosti – je odrazem profesionálního přístupu nejen k přímým zákazníkům, ale i ke korporátním klientům.

Bauhaus T- Mobile Hornbach ArcelorMittal
Potřebujete poradit?

Potřebujet poradit s výběrem vhodného produktu nebo služby? Zanechte nám Vaše kontaktní údaje, stručně popište svůj dotaz a my Vám s výběrem rádi pomůžeme.