//, 'js/analytics.js' //

Monitoring vozidel

Monitoring vozidel je moderní způsob zajištění bezpečnosti a provozu vozidla. Je určen pro komplexní zabezpečení vozidel, ochranu nákladového prostoru, přivolání pomoci v případě napadení a ochranu proti odcizení. Lokalizace polohy pomocí systému GPS umožňuje okamžité vyhledání odcizeného vozidla případně navigaci policie nebo rychlé záchranné pomoci.

Z provozního hlediska dokážeme zajistit optimální zacházení s vozidlem, a tím významně posílit možnost efektivního využití vozidla. Součástí je portálové řešení – knihá jízd. Můžete se podívat na najeté kilometry, průměrnou spotřebu, trasu vozidla a další užitečné prvky systému. Podstatnou vlastností celého systému při jeho správném využití je snížení provozních nákladů na vozidlo, případně i na celý vozový park.

V soukromém sektoru je monitoring významným prvkem zajištění vozidla proti odcizení. Pro podrobnější informace klikněte prosím zde.


Europatron nabízí v rámci monitoringu vozidel tyto služby:

Pro nákup zabezpečení do vozidla klikněte prosím zde .

Bauhaus T- Mobile Hornbach ArcelorMittal
Potřebujete poradit?

Potřebujet poradit s výběrem vhodného produktu nebo služby? Zanechte nám Vaše kontaktní údaje, stručně popište svůj dotaz a my Vám s výběrem rádi pomůžeme.