//, 'js/analytics.js' //

Jak zabezpečit dům/byt a dostat slevu na pojištění

Jak zabezpečit dům/byt a dostat slevu na pojištění

Na trhu zabezpečovacích zařízení se již nějakou dobu objevují i kategorie levnějších zabezpečovacích zařízení pod 6 000 Kč. Tato zařízení nevyžadují odbornou instalaci, a tudíž nesplňují stupeň 1. bezpečnostní třídy. Lidé tak nemůžou dostat slevu na pojištění domácnosti díky tomuto bezpečnostnímu prvku.

Společnost Europatron, s. r. o., přišla koncem roku 2011 na trh s revolučním zabezpečovacím zařízením, které má oslovit široké spektrum spotřebitelů. Zejména ty, kteří si nemohou dovolit investovat do drahých profesionálních zabezpečovacích systémů, ale nechtějí přicházet o možnost slevy na pojištění domácnosti.

Toto zařízení MATRIX PATRON je totiž homologované pro monitorovací technologické centrum PCO Europatron, s. r. o. Napojením tohoto zařízení na PCO Europatron, s. r. o. (měsíční paušál od 300 Kč) je možné, i přes takovéto zařízení (ve své třídě bezkonkurenční a funkcemi srovnatelné s profesionálními systémy), získat slevu na pojištění domácnosti.

Bauhaus T- Mobile Hornbach ArcelorMittal
Potřebujete poradit?

Potřebujet poradit s výběrem vhodného produktu nebo služby? Zanechte nám Vaše kontaktní údaje, stručně popište svůj dotaz a my Vám s výběrem rádi pomůžeme.