//, 'js/analytics.js' //
Nepodceňujte zabezpečení

Nepodceňujte zabezpečení

Majetková trestná činnost má stoupající tendenci. Podle statistik Policie ČR se za uplynulý rok evidovalo více než 55 000 vloupání do různých objektů - bytů, domů, chat, firem a dalších komerčních objektů. Škody přesáhly 2,5 mld. Kč. Jen u 3% všech vloupání pojišťovny proplatily způsobené škody - zbývajících 97% objektů nebylo  zabezpečeno.

45,3 % pokusů o vloupání ztroskotá díky zabezpečovací technice a nedojde tak ke škodám.

Auto si pojistí každý i přesto, že je jeho hodnota mnohonásobně menší než hodnota Vašeho domova. Ta je nevyčíslitelná. Zabezpečte si ho s námi.

 

Zdroj:  Ministerstvo vnitra České republiky

Chráníme Váš život i majetek již 20 let

Chráníme Váš život i majetek již 20 let

Službou Pult centrální ochrany PCO pokrýváme nepřetržitě celé území ČR a téměř celou Evropu. Tvoříme bezpečnostní skupinu se společností Fenix International, s. r. o. Poskytujeme tak svým klientům komplexní nadstandardní profesionální služby zabezpečení, fyzické i technické bezpečnosti. Jsme ryze česká společnost působící na trhu od roku 1989. Aktivně spolupracujeme s policejními orgány.

Jak zabezpečit dům/byt a dostat slevu na pojištění

Jak zabezpečit dům/byt a dostat slevu na pojištění

Na trhu zabezpečovacích zařízení se již nějakou dobu objevují i kategorie levnějších zabezpečovacích zařízení pod 6 000 Kč. Tato zařízení nevyžadují odbornou instalaci a tudíž nesplňují stupeň 1. bezpečnostní třídy. Lidé tak nemůžou dostat slevu na pojištění domácnosti díky tomuto bezpečnostnímu prvku.

Moderní bezpečnostní systém MATRIX PATRON

Moderní bezpečnostní systém MATRIX PATRON

Europatron, s. r. o., přichází na trh s produktem, který je na míru šitý pro běžnou veřejnost - domácnosti a živnostníky. MATRIX PATRON je svou kvalitou a splněním všech norem předurčen k oslovení širokého spektra spotřebitelů. Jedná se o přelomové řešení na trhu zabezpečovacích zařízení. Za bezkonkurenční cenu domácího zabezpečovacího systému získá zákazník stejné funkce, jaké je možné najít u velkých profesionálních bezpečnostních systémů.

Bauhaus T- Mobile Hornbach ArcelorMittal
Potřebujete poradit?

Potřebujet poradit s výběrem vhodného produktu nebo služby? Zanechte nám Vaše kontaktní údaje, stručně popište svůj dotaz a my Vám s výběrem rádi pomůžeme.